Çikolatalı 100.Yıl Helvası
Çikolatalı 100.Yıl Helvası

100.Yıl Helvası Çikolatalı 1000gr

Fiyat : ₺345,00(KDV Dahil)

İda(Kazdağı)’nın kar suyu gibi saf ve sade bir helva yemek isterseniz buyrun Tatlan sofrasına… Binlerce yıllık sağlık ve şifa kaynağı susam ve tahini efsanelerin kavşak noktası İda(Kazdağı) eteklerindeki Tatlan Helva’dan tüm doğallığı ve saflığı ile sofralarınıza sunuyoruz.   

:

100. Yıl Helvası Çikolatalı

1915’te Çanakkale’de insanlığın savaşı yendiği yerde, Mehmetçik, ekmeğe helva katık edip yemiş ancak asalet ve metanetinden herhangi bir ödün vermemişti. Kahraman Mehmetçiğin anısına, tüm şehitlerimizin anısına ve Kahraman Türk Ordusu’na ithafen Çanakkale Zaferimizin 100.yılı helvasını ürettik. Bu özel helvayı Çanakkale Zaferine yaraşır özel bir kutuda sizlere sunuyoruz. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Çanakkale’yi Türkiye Cumhuriyeti’nin önsözü kılan tüm Mehmetçiklerimizi, Aziz Şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyoruz. 

Mezoamerikalı Maya ve Azteklerin çikolatası ile Anadolulu ve Mezopotamyalı Sümer ve Hititler’in efsanevi gıdası susam ve tahinin, efsanelerin kavşak noktası İda(Kazdağı) eteklerinde Tatlan Helva’da özenle hazırlayıp sofranıza Tatlan Çikolatalı 100. Yıl Helvasını sunuyoruz. %100 doğal kakaodan mamül kaliteli çikolata ve %100 doğal susam ve tahin ile ağzınız tatlı, gönlünüz rahat olsun.

İster kahvaltıda, ister yemekten sonra, ister bayram da gelen konuklarınıza ikram edin ama mutlaka balıktan hemen sonra Tatlan Helva yiyin ağzınız tatlansın. Tatlı yiyin Tatlan konuşun.

%100 Doğal Susam ve %100 Doğal Tahinden mamül helvalarımız hem ağzınıza layıktır, hem de sağlığınıza büyük katkı sunar. Doğal susam ve doğal tahinden mamül helvanın vücudun savunma mekanizmasını kuvvetlendirerek virüs ve bakterilere karşı bağışıklığı arttırdığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Tatlan helvanın kaliteli ve doğal ürünleriyle hem ağız tadınızı hem de sağlığınızı koruyabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR