Kahveli Mini Baklava Dilimli Helva 540gr
Kahveli Mini Baklava Dilimli Helva 540gr

Kahveli Mini Baklava Dilimli Helva 540gr

Fiyat : ₺218,50(KDV Dahil)

Türk Mutfağının hatırı kırk yıl unutulmayan tadı kahve ile Anadolu ve Mezopotamya’dan Sümer ve Hititler’in efsanevi gıdası susam ve tahinin, efsanelerin kavşak noktası İda(Kazdağı) eteklerinde Tatlan Helva’da buluşması ile sizlere Tatlan Mini Baklava Dilimli Kahveli Helva’yı sunuyoruz.

:

Mini Baklava Dilimli Tahin Helvası Kahveli

Türk Mutfağının hatırı kırk yıl unutulmayan tadı kahve ile Anadolu ve Mezopotamya’dan Sümer ve Hititler’in efsanevi gıdası susam ve tahinin, efsanelerin kavşak noktası İda(Kazdağı) eteklerinde Tatlan Helva’da buluşması ile sizlere Tatlan Mini Baklava Dilimli Kahveli Helva’yı sunuyoruz. %100 doğal kahve, %100 doğal susam ve tahin ile ağzınız tatlı, gönlünüz rahat olsun. 

İster kahvaltıda, ister yemekten sonra, ister bayram da gelen konuklarınıza ikram edin ama mutlaka balıktan hemen sonra Tatlan Helva yiyin ağzınız tatlansın. Tatlı yiyin Tatlan konuşun.

%100 Doğal Susam ve %100 Doğal Tahinden mamül helvalarımız hem ağzınıza layıktır, hem de sağlığınıza büyük katkı sunar. Doğal susam ve doğal tahinden mamül helvanın vücudun savunma mekanizmasını kuvvetlendirerek virüs ve bakterilere karşı bağışıklığı arttırdığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Tatlan helvanın kaliteli ve doğal ürünleriyle hem ağız tadınızı hem de sağlığınızı koruyabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR