Keçiboynuzlu Kürek Helvası
Keçiboynuzlu Kürek Helvası

Keçiboynuzlu Kürek Helvası 400gr

Doğal tadın ve uzun ömrün simgesi Keçiboynuzu, Sümer ve Hititler’in efsanevi gıdası susam ve tahinin, efsanelerin kavşak noktası İda(Kazdağı) eteklerinde Tatlan Helva’da buluşması ile sofranıza Tatlan Keçiboynuzlu Helva’yı sunuyoruz.

Keçiboynuzlu Helva

Doğal tadın ve uzun ömrün simgesi Keçiboynuzu, Sümer ve Hititler’in efsanevi gıdası susam ve tahinin, efsanelerin kavşak noktası İda(Kazdağı) eteklerinde Tatlan Helva’da buluşması ile sofranıza Tatlan Keçiboynuzlu Helva’yı sunuyoruz. %100 doğal Keçiboynuzu ve %100 doğal susam ve tahin ile ağzınız tatlı, gönlünüz rahat olsun. 

İster kahvaltıda, ister yemekten sonra, ister bayram da gelen konuklarınıza ikram edin ama mutlaka balıktan hemen sonra Tatlan Helva yiyin ağzınız tatlansın. Tatlı yiyin Tatlan konuşun.

%100 Doğal Susam ve %100 Doğal Tahinden mamül helvalarımız hem ağzınıza layıktır, hem de sağlığınıza büyük katkı sunar. Doğal susam ve doğal tahinden mamül helvanın vücudun savunma mekanizmasını kuvvetlendirerek virüs ve bakterilere karşı bağışıklığı arttırdığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Tatlan helvanın kaliteli ve doğal ürünleriyle hem ağız tadınızı hem de sağlığınızı koruyabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR