Ahşap Mix Helva 450gr
Ahşap Mix Helva 450gr

Mix Helva 450gr.Ahşap Kutu

Fiyat : ₺287,50(KDV Dahil)

Binlerce yıllık lezzet kaynağı Antep fıstığı ile Anadolu ve Mezopotamya’dan Sümer ve Hititler’in efsanevi gıdası susam ve tahinin, efsanelerin kavşak noktası İda(Kazdağı) eteklerinde Tatlan Helva’da buluşması olsun yoksa tahin Mezoamerika’nın eşsiz lezzeti kakao ile mi buluşsun yoksa susamlı mı olsun karar veremeyenlere Tatlan Mix Helva’yı sunuyoruz.

:

Mix Helva

Binlerce yıllık lezzet kaynağı Antep fıstığı ile Anadolu ve Mezopotamya’dan Sümer ve Hititler’in efsanevi gıdası susam ve tahinin, efsanelerin kavşak noktası İda(Kazdağı) eteklerinde Tatlan Helva’da buluşması olsun yoksa tahin Mezoamerika’nın eşsiz lezzeti kakao ile mi buluşsun yoksa susamlı mı olsun karar veremeyenlere Tatlan Mix Helva’yı sunuyoruz. %100 doğal Antep Fıstığı, %100 doğal susam ve tahin, %100 doğal Kakao ile ağzınız tatlı, gönlünüz rahat olsun. 

İster kahvaltıda, ister yemekten sonra, ister bayram da gelen konuklarınıza ikram edin ama mutlaka balıktan hemen sonra Tatlan Helva yiyin ağzınız tatlansın. Tatlı yiyin Tatlan konuşun.

%100 Doğal Susam ve %100 Doğal Tahinden mamül helvalarımız hem ağzınıza layıktır, hem de sağlığınıza büyük katkı sunar. Doğal susam ve doğal tahinden mamül helvanın vücudun savunma mekanizmasını kuvvetlendirerek virüs ve bakterilere karşı bağışıklığı arttırdığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Tatlan helvanın kaliteli ve doğal ürünleriyle hem ağız tadınızı hem de sağlığınızı koruyabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR