Nasıl sipariş veririm?

 

  1. Sipariş vermek istediğiniz ürünün sayfasına gidin.
  2. Ürün bilgilerini dikkatlice okuyun.
  3. Karşınıza gelen sayfada isterseniz cep telefonunuzdan veya web sitesi üzerinden WhatsApp’dan doğrudan firmamızdan sipariş verebilirsiniz. 
  4. WhatsApp’dan sipariş verdiğinizde otomatik olarak sipariş vermek istediğiniz ürünün bilgileri firmamızın WhatsApp hesabında görünecek ve bir sohbet penceresi açılacaktır. Buradan sipariş verebileceğiniz gibi müşteri temsilcisi ile görüşerek aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. 
  5. WhatsApp siparişlerinizde havale ile ödemenizi gerçekleştirdikten sonra adresinize ürün kargo ile gönderilecektir. İsterseniz kapıda ödeme seçeceğini de tercih edebilirsiniz.
  6. Ürünlerimizi üyesi olduğumuz Hepsiburada, N11, Trendyol, Gittigidiyor, Amazon elektronik satış sitelerinden doğrudan veya web sitemiz aracılığı ile sipariş edebilirsiniz.
  7. Her türlü soru ve sorun için web sitemizden veya WhatsApp’dan bize yazabilirsiniz.  

 

Siparişim hangi kargo firması ile gönderilecek?

Firmamızın anlaşmalı olduğu e-ticaret siteleri size kendi anlaşmalı oldukları kargo şirketleri ile gönderim yapmaktadır. Tatlan Helva’nın anlaşmalı kargo şirketi Yurtiçi Kargo’dur. WhatsApp üzerinden firmamızdan yaptığınız doğrudan siparişleriniz sizlere Yurtiçi Kargo güvencesi ile ulaştırılacaktır. Gelen kargonun lütfen yırtık, ezik veya tahrip olmadığından emin olunuz. Kargonun yırtık, ezik veya tahrip olması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturmak suretiyle ürünü kapıdan iade edebilirsiniz. Bu durumda biz de size hemen memnuniyetle yeni bir ürün gönderebilir veya paranızı iade edebiliriz. 

 

Siparişim ne zaman teslim olur?

Siparişiniz bize ulaştıktan sonra özenle hazırlanır ve 1-3 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Kargo Firmasının yoğunluğuna göre 3-5 iş gününde kargonuz size ulaştırılacaktır. 

 

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz gönderildikten sonra size sağlayacağımız kargo takip numarası ile gönderim sağladığımız kargo firmasının “Kargo Takip” bölümününden ürünün elinize ulaşana kadar  geçen süreci takip edebilirsiniz. 

 

Satın aldığım ürünün iadesini nasıl yaparım?

Satın aldığınız ürünü kargo kutusunu açmadan size getiren kargo firması ile bize gönderebilirsiniz. Açılmış kutuları kabul etmediğimizi bilmenizi isteriz.